7 продуктів, яким краще сказати «НІ»

7 продуктів, яким краще сказати «НІ»

1

Газовані напої

Їх ще називають «рідкими калоріями», оскільки вони містять велику кількість цукру та штучних підсолоджувачів, при цьому майже не містять поживних речовин. Чи дійсно вам потрібно вживати дев’ять столових ложок цукру лише з одним напоєм?

Газовані напої

2

Перероблене м’ясо

Переважно містить багато солі, консервантів (зазвичай нітратів) і жирів, і дуже мало справжнього м’яса. Ви, напевно, не хочете їсти те, що збільшує ризик виникнення різних захворювань, чи не так?

Перероблене м’ясо

3

Пончики

Якщо ви думаєте, що нема нічого кращого для вас, щоб з’їсти в невдалий день, ніж пончик, подумайте ще раз – жир і цукор створюють найгіршу комбінацію для вашого організму.

Пончики

4

Ароматизовані йогурти

Фруктовий, ванільний, кавовий йогурт зі шматочками шоколаду … що тут поганого, це ж всього лише йогурт! Коли ви востаннє перевіряли його склад? Все ще вважаєте, що йогурт – це хороший вибір?

Ароматизовані йогурти

5

Солодкі пластівці

Якби хтось запропонував вам кекс на сніданок, ви б, напевно, не взяли його. Чи знаєте ви, що пластівці часто містять таку ж кількість цукру, як і кекс? Отже …

Солодкі пластівці

6

Смажена їжа

Чи знаєте ви, що смажена їжа позбавляє ваш організм життєво важливих поживних речовин? Ви, напевно, не хочете цього, чи не так?

Смажена їжа

7

Маргарин

Він містить трансжири, підвищує рівень поганого холестерину і знижує рівень хорошого холестерину, а також підвищує ризик серцево-судинних захворювань … Багато причин сказати йому «НІ».

Маргарин

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Дізнайтеся, як вміння казати «НІ» може допомогти покращити загальний стан вашого благополуччя.

Слово «НІ» має більший вплив на ваше фізичне та психічне здоров’я, ніж ви думаєте.
Дізнайтеся, чому важливо частіше казати слово «НІ» і не почуватися при цьому винним.

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.