Зубний біль

Зубний біль

Зубний біль часто з’являється і швидко минає, хоча може тривати довше або з’являтися через певні проміжки часу.

 • Багато людей відчувають зубний біль.
 • Відчуття болю іноді буває сильнішим вночі, або під час вживання гарячої чи холодної їжі та напоїв.
 • Біль, який ви відчуваєте в зубах, може навіть поширюватися на обличчя та щелепу.
 • Іноді він супроводжується набряком, перепадами настрою і підвищенням температури тіла.

Карієс – найпоширеніша причина зубного болю

Зубний біль пов’язаний із запаленням зубного нерва, яке викликане карієсом, що не був вчасно виявлений і пролікований. Зуб руйнується до такої міри, що бактерії досягають нерва, викликаючи запалення і біль.

Інші причини зубного болю

 1. скол або пошкодження зуба
 2. відсутність або пошкодження пломби
 3. ретракція ясен
 4. інфекція зуба або щелепи
 5. зубні брекети
 6. скрегіт зубами
 7. запалення гайморових пазух, яке може сприйматися як зубний біль (можлива і зворотна ситуація)
стоматолог

Відвідування стоматолога є обов’язковим, оскільки тільки стоматолог може виявити причину зубного болю. Ви обов’язково маєте звернутися до стоматолога, якщо біль сильний або якщо з’явився набряк, змінюється настрій і підвищується температура тіла.

Налгезін® – правильний вибір при зубному болю

Якщо ви відчуваєте зубний біль, не варто просто терпіти біль до тих пір, поки ви не відвідаєте стоматолога. Коли йдеться про швидке полегшення болю, ключовим є початок дії вже через 15 хвилин, саме тому слід вчасно прийняти Налгезін®, щоб полегшити біль до того, як він стане нестерпним. Це зменшить ймовірність того, що згодом знадобиться більш сильна доза.

полегшення болю

Діючою речовиною, що міститься в Налгезіні® є напроксен (у формі натрієвої солі), який швидко засвоюється і забезпечує більш швидке полегшення болю.

тривала дія

Його перевагою є тривала дія та можливість приймати його лише один раз на 8 або 12 годин. Коли йдеться про зубний біль, він може тривати довше і навіть візит до стоматолога не завжди є можливим.

зменшує запалення

Налгезін® також зменшує запалення, тому його рекомендують при стоматологічних процедурах та станах після ушкодження зубів і ясен.

Звичайна доза становить 1 таблетку кожні 8-12 годин. Але оскільки зубний біль відноситься до категорії сильного болю, при відсутності протипоказань, можна почати з прийому подвійної дози – 2 таблетки Налгезіну® одночасно або з інтервалом в одну годину. Через 8-12 годин слід перейти на прийом тільки 1 таблетки. Перед застосуванням лікарського засобу, проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією.

Більш детальну інформацію про Налгезін® можна знайти тут.

НАЛГЕЗІН®

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.