Біль у спині

Біль у спині

Найчастіше біль має гострий характер і зникає через 2-3 тижні.

Кожна людина хоча б раз у житті відчувала біль у спині, хоча біль у шийному відділі хребта (біль у шиї) зустрічається рідше. Приблизно 8 з 10 людей хоча б раз у житті стикалися з подібною проблемою.

Зазвичай він викликаний не хворобою, а шкідливими звичками (неправильна постава, різкі рухи, стрес тощо). Часто він посилюється через те, що ми ставимося до цієї проблеми недостатньо серйозно.

Біль у спині рідко переходить у хронічну форму, тобто не триває більше 3 місяців, стаючи повноцінним захворюванням, а якщо переходить, то ускладнює лікування і робить його довготривалим


Біль у спині здебільшого спричинений неправильними рухами та стресами

Джерелом болю в спині можуть бути різні структури хребта: м’язи, сухожилля, зв’язки, суглоби, кістки, окістя, міжхребцеві диски або нервові структури.

Гострий біль здебільшого виникає через пошкодження під часпідняття важких предметів або різкому невдалому русі.Часто причиною є стрес, який може призвести до напруження м’язів спини, тим самим посилюючи біль у спині.


Інші шкідливі звички, які можуть посилити біль у спині

неправильна постава

неправильна постава

ожиріння

ожиріння

низьких, м’яких

використання низьких, м’яких сидінь

підняття

підняття важких предметів

тривале сидіння

тривале сидіння, перебування за кермом або в положенні лежачи

Хронічний біль у спині часто викликаний дегенеративними змінами в хребті, що проявляються у вигляді змін у дрібних суглобах хребців і на міжхребцевих дисках.

Основною причиною пошкодження міжхребцевих дисків є передчасне старіння. Ці зміни рано чи пізно виникають у будь-кого, бувають більш-менш вираженими і можуть викликати або не викликати проблеми.


Ваші дії у разі виникнення болю в спині

фізична активність

При помірному болю регулярна фізична активність може бути корисною, наприклад, ходьба або плавання, а також вправи для розслаблення і зміцнення м’язів спини.

відпочинок

При помірному болю допомогти може відпочинок

масаж

Лікувальну дію має масаж, а також вправи на розтяжку і зміцнення м’язів .

знеболювальні препарати

Якщо ви відчуваєте виснажливий біль, обов’язково прийміть знеболювальні препарати та зверніться до лікаря

також випадків

Це стосується також випадків, коли ви відчуваєте біль після падіння, удару або автомобільної аварії, а також якщо ви починаєте втрачати чутливість в ногах і зменшується сила в м’язах ніг.

Налгезін® – правильний вибір при болях у спині

Немає сенсу страждати від простого короткочасного болю в спині, й тим самим дозволяти йому негативно впливати на ваше життя. Обов’язково прийміть Налгезін® і вчасно впорайтеся з болем. Це зменшить ймовірність того, що згодом знадобиться більш сильна доза.

Brz početak delovanja

Налгезін® знімає слабкий та помірний біль у спині. Діючою речовиною, що міститься в Налгезіні®, є напроксен (у формі натрієвої солі), який  засвоюється вже через 15 хвилин і забезпечує полегшенню болю.

Dugotrajno dejstvo

Перевагою Налгезіну® є його тривала дія, а це означає, що його достатньо приймати лише один раз на 8 або 12 годин. Це важливо у разі виникнення болю в спині, оскільки в цьому випадку лікування, як правило, є більш тривалим. Тривала дія Налгезіну® забезпечує безболісний сон, сприяючи повноцінному нічному відпочинку.

Antiinflamatorno dejstvo

Він також має протизапальну дію, полегшуючи як біль, так і запалення.

Звичайна доза становить 1 таблетку кожні 8-12 годин. У разі сильного болю і відсутності протипоказань може допомогти прийом подвійної дози – 2 таблетки Налгезіну® одночасно або з інтервалом в одну годину. Через 8-12 годин продовжити лікування по 1 таблетці. Перед застосуванням лікарського засобу проконсультуйтесь з лікарем.

Більш детальну інформацію про Налгезін® можна знайти тут.

НАЛГЕЗІН®

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.