Менструальний біль

Менструальний біль

Менструація також може супроводжуватися головним болем, нудотою і діареєю.

  • Болісні менструації (дисменорея), також відомі як менструальні спазми або менструальний біль, є найбільш поширеною проблемою, пов’язаною з жіночими репродуктивними органами.
  • Незважаючи на те, що з цією проблемою стикаються до 90% жінок, більшість з них не звертаються до лікаря.
  • Інтенсивність менструального болю зазвичай зменшується з віком.

Основною причиною менструального болю

Під час нормального менструального циклу підвищується рівень певних природних хімічних речовин (наприклад, простагландинів), що призводить до болю.

Простагландини звужують кровоносні судини в матці, викликаючи їх спазм. Потік кисню і поживних речовин також зменшується, в результаті чого посилюється скорочення матки, що зрештою призводить до болю. Підвищений рівень простагландинів також підвищує чутливість нервових закінчень, що також впливає на відчуття болю.

Поради, як полегшити менструальний біль

Фізична активність

Фізична активність та розтяжка збільшують приплив крові і виділення гормонів, пов’язаних зі щастям, а також допомагають зі зменшенням інтенсивності менструальних болів.

медитація

Йога, медитація, або масаж , також можуть допомогти полегшити менструальний біль..

вітаміни

Їжа багата на вітаміни Е, В1, В6 і магній може зменшити тривалість та інтенсивність менструального болю.

нежирна їжа

Також нежирна їжа може позитивно впливати на тривалість та інтенсивність менструального болю.

Налгезін® – правильний вибір при менструальному болю

Не варто страждати від менструального болю або дозволяти йому впливати на ваше повсякденне життя. Обов’язково потрібно вчасно боротися з болем, коли він ще не дуже сильний. Це зменшить ймовірність того, що згодом знадобиться більш сильна доза.

через 15 хвилин

Налгезін® полегшує біль вже через 15 хвилин. Діючою речовиною, що міститься в Налгезіні, є напроксен (у формі натрієвої солі), який засвоюється і забезпечує полегшення болю.

 тривала дія

Перевагою Налгезіну® є його тривала дія, а це означає, що його достатньо приймати лише один раз на 8 або 12 годин. Це особливо важливо, коли йдеться про менструальний біль, оскільки спазми зазвичай тривають від 12 до 72 годин. Його тривала дія також допомагає тримати біль під контролем під час сну.

протизапальну дію

На відміну від парацетамолу він має протизапальну дію. Він також зупиняє утворення простагландинів, які є причиною менструального болю.

Приймайте Налгезін® одразу ж після виникнення болю. Протягом перших днів менструації приймайте Налгезін кожні 8-12 годин. Звичайною дозою є одна таблетка. У разі сильного болю та при відсутності протипоказань можна почати з прийому подвійної дози – 2 таблетки Налгезіну® одночасно або з інтервалом в одну годину. Через 8-12 годин продовжити лікування по 1 таблетці. Перед застосуванням лікарського засобу проконсультуйтесь з лікарем.

Більш детальну інформацію про Налгезін можна знайти тут.

НАЛГЕЗІН®

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.