Як зняти головний біль, пов’язаний зі стресом?

Напевно, у вас бувають дні насичені різними справами – не встигнете закінчити одну, як одразу ж беретеся за іншу. Не дивно, що іноді болить голова. Цей факт також підтверджений сучасною наукою – занадто багато роботи, недосипання та пропуски прийому їжі можуть спричинити легкий головний біль.

Точна причина цього виду головного болю поки що не відома, але ми знаємо, які обставини та стани можуть його спровокувати. Останні дослідження показують, що біль поширюється від тригерних точок у м’язах голови та шиї.

Стрес викликає в організмі реакцію, яка змушує всі м’язи скорочуватися, навіть ті, що знаходяться на маківці голови. Різні види їжі, активність або інші стресові фактори також можуть сприяти напрузі в м’язах голови та шиї. Деякі люди можуть відчувати головний біль від неправильної постави через роботу за комп’ютером або тривале перебування за кермом. Іншими провокуючими факторами можуть бути вживання алкоголю, перенапруження очей, втома, куріння та емоційний стрес.

Цей тип головного болю можна полегшити будь-якими засобами, що розслаблюють м’язи голови та шиї. Йога, медитація і тривалі вдихи довели свою ефективність у запобіганні та полегшенні головного болю. Регулярні вправи йоги з медитацією знижують частоту серцевих скорочень і дихання, тим самим знижуючи артеріальний тиск. Це допомагає почуватися енергійнішим, менше втомлюватися та піддаватися стресу, краще спати і, як наслідок, мати краще самопочуття.

Є й інші речі, які ви можете зробити, щоб допомогти собі: покладіть холодні вологі компреси або кубики льоду, загорнуті в рушник, на шию або лоб. оскільки це заспокоїть больові рецептори і полегшить больові відчуття. Також корисний масаж оскільки він розслабляє м’язи і знімає напругу. Окрім методів релаксації, головний біль також можна зняти за допомогою регулярних фізичних навантажень, особливо на свіжому повітрі.

Якщо ці заходи не допомагають або біль занадто сильний, необхідно прийняти знеболювальний препарат. У будь-якому випадку перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем.

Читайте також Чому важливо вчасно сказати болю «НІ»

Стрес викликає в організмі реакцію, яка змушує всі м’язи скорочуватися, навіть ті, що знаходяться на маківці голови.

Відпочинок не рекомендується при головних болях, пов’язаних зі стресом, оскільки це не допоможе полегшити біль.

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.