Біль в коліні, лікті та інших суглобах

Біль в коліні, лікті та інших суглобах

Біль у суглобах, як правило, є тимчасовим і не залишає наслідків, коли ми усуваємо причину.

Біль у суглобах здебільшого спричинений пошкодженням суглобів через перенапруження та при надмірному фізичному навантаженні.

Найчастіше уражаються великі суглоби, такі як тазостегнові та колінні. Травми, отримані під час занять спортом, наприклад, падіння та удари, зазвичай викликають біль у плечах та ліктях.

Тривалий біль у суглобах зазвичай викликаний дегенеративними ревматичними захворюваннями (артрит, артроз). Його виникненню сприяють вік, навантаження і пошкодження суглобового хряща, а також генетичні фактори.

Біль, як правило, викликаний дегенеративними змінами поза суглобом. Ці проблеми характеризуються болем у м’язових сухожиллях, які прикріплені до стегнової кістки, плеча або ліктя. Зазвичай вони супроводжуються перенапруженням на роботі або фізичними вправами.

Перенапруження та знос суглобів зазвичай викликають біль у коліні

Цей тип болю найчастіше зустрічається у спортсменів, де навантаження на коліно є найбільшим (наприклад, у бігунів, лижників, велосипедистів, футболістів тощо).

Інші причини:

  • пошкодження, знос і дегенеративні зміни суглобового хряща,
  • плоскостопість,
  • надмірна вага.
біль у коліні

Ваші дії у разі виникнення болю в коліні

Відпочинок і спокій

Відпочинок і спокій корисні, якщо травма незначна, при серйозних пошкодженнях бездіяльність шкідлива. Потрібно звернутися до лікаря.

холодного компресу

Якщо ви відчуваєте перенапруження у коліні, вам слід припинити активність, яка його викликає. Біль можна зменшити за допомогою холодного компресу та/або масажу з льодом. Ви можете відновити свою діяльність, якщо біль мине.

масаж і гарячі

При дегенеративних змінах рекомендується масаж і гарячі компреси . Зменшити навантаження на колінний суглоб можна, зменшивши надлишкову вагу. Надалі бажано займатися фізичною активністю, яка зміцнить суглобові м’язи та підвищить пружність і гнучкість суглоба.


Занадто інтенсивне навантаження – найпоширеніша причина болю в лікті

Сухожилля і хрящі

Сухожилля і хрящі ліктьового суглоба не можуть досить швидко адаптуватися до сили, яку можуть розвивати м’язи. Уражені тканини набрякають і викликають біль, що часто зустрічається у людей, які займаються фізичною активністю та у спортсменів.

запалення

Біль у лікті також може бути викликаний запаленням наповнених рідиною сумок, а також інфекцією, розтягненням або зносом суглоба (артроз).

Ваші дії у разі виникнення болю у лікті

охолодити і помасажувати

Припинити діяльність, яка викликає біль. Зазвичай достатньо охолодити і помасажувати уражене місце кілька разів на день.

після відпочинку

Після відпочинку слід виконувати вправи для зміцнення пошкоджених тканин. Складність вправ слід збільшувати поступово.

Налгезін® – правильний вибір при болях у суглобах

Якщо ви відчуваєте сильний біль в суглобах, обов’язково вчасно прийміть Налгезін® щоб полегшити її. Своєчасне лікування зменшує ймовірність того, що згодом знадобиться більш сильна доза.

діючою речовиною

Діючою речовиною, що міститься в Налгезіні® є напроксен (у формі натрієвої солі), який швидко засвоюється і забезпечує швидке полегшення болю .

тривала дія

Перевагою Налгезіну® є його тривала дія, а це означає, що його достатньо приймати лише один раз на 8 або 12 годин. Це важливо при болях у суглобах, оскільки лікування зазвичай триває довше. Тривала дія Налгезіну® забезпечує безболісний сон, сприяючи повноцінному нічному відпочинку.

протизапальну дію

Він має протизапальну дію, що зменшує запалення, яке часто зустрічається при болях у суглобах.

Звичайна доза становить 1 таблетку кожні 8-12 годин. У разі сильного болю і відсутності протипоказань можна почати з прийому подвійної дози – 2 таблетки Налгезіну®одночасно або з інтервалом в одну годину. Через 8-12 годин продовжити лікування по 1 таблетці. Перед застосуванням лікарського засобу проконсультуйтесь з лікарем.

Більш детальну інформацію про Налгезін® S можна знайти тут.

НАЛГЕЗІН®

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.