Чому важливо вчасно сказати болю «НІ»?

Люди завжди сприймали біль як щось неприємне, намагаючись знайти способи його ефективного полегшення. Важливо почати лікування своєчасно, коли ми ще можемо використовувати незначні дози для швидкого та ефективного знеболення. Розвиток науки призвів до появи багатьох препаратів, за допомогою яких ми можемо сказати болю «НІ».

Якщо ми не вгамовуємо біль навіть після того, як він виконав свою основну біологічну функцію ( сигналізував про хворобу, що розвивається в організмі, або захистив нас від зовнішніх подразників), ми ризикуємо тим, що він стане сильнішим і його буде важче вгамувати. Деякі люди вважають, що інтенсивність болю дасть їм зрозуміти, наскільки насправді поганий їхній стан, тому вважають за краще нічого не приймати і страждати без потреби. Якщо причину болю можна усунути, ми маємо зробити все можливе, щоб досягти цієї мети. Якщо причину усунути неможливо, потрібно боротися з болем як з симптомом. Більшість знеболювальних препаратів повністю усувають слабкий біль, але лише частково ефективні проти сильного болю; вони, зазвичай, роблять сильний біль більш терпимим, щоб ми могли знайти правильний вид допомоги. Біль, незважаючи на прийом знеболювальних препаратів, зберігає свою функцію подачі сигналів про небезпеку або хворобу, при цьому істотно покращуючи якість нашого життя.

Читайте також Розуміння болю

Якщо ми занадто довго чекаємо полегшення болю, ми ризикуємо зробити його хронічним. В такому випадку біль втрачає свою біологічну захисну функцію і стає самостійною хворобою, яка, в свою чергу, потребує лікування, як і будь-яка інша. Лікування ускладнюється і має негативний вплив на пацієнта.

Якщо причину болю можна усунути, ми маємо зробити все можливе, щоб досягти цієї мети. Якщо причину усунути неможливо, потрібно боротися з болем як з симптомом.

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.