Біль у м’язах

Біль у м’язах

Причини болю в м’язах різноманітні:

неправильна постава

неправильна постава, що призводить до порушення кровообігу і поганого постачання м’язів киснем (біль здебільшого обмежується певними м’язами або частинами тіла);

Біль у м’язах – поширений, але здебільшого нешкідливий стан.

надмірне навантаження

надмірне навантаження на м’язи, що призводить до розриву м’язової тканини;

вірусні інфекції

вірусні інфекції, такі як грип, які також можуть супроводжуватися болем у суглобах;

певні захворювання, які супроводжуються болем у м’язах, скованістю та обмеженою рухливістю.


Ваші дії

уникайте такої активності

Якщо біль у м’язах викликаний раптовим збільшенням надмірного фізичного навантаження, на деякий час уникайте такої активності та спорту.

oхолоджуючі гелі

Проведіть короткий масаж ураженої частини тіла з льодом або охолоджуючими гелями, або обмотайте її пластиром. Охолоджуючі гелі та інші мазі можна наносити тільки на неушкоджену шкіру.

розтяжку

Коли біль мине,рекомендується робити розтяжку, оскільки це сприятиме заживанню і відновленню пошкоджених тканин.

Після усунення провокуючих факторів біль у м’язах зазвичай минає Але рекомендуємо звернутися до лікаря, якщо біль не зникає протягом декількох днів., якщо він сильний таякщо ви не можете знайти його причину.

Налгезін® – правильний вибір при болях у м’язах

Якщо ви відчуваєте сильний біль у м’язах, немає сенсу просто посміхатися і терпіти, краще прийміть Налгезін® і вчасно усуньте біль. Це зменшить ймовірність того, що згодом знадобиться більш сильна доза.

полегшення болю

Налгезін® полегшує біль. Діючою речовиною, що міститься в Налгезіні®, є напроксен (у формі натрієвої солі), який швидко засвоюється і забезпечує полегшення болю.

тривала дія

Його перевагою є тривала дія та можливість приймати його лише один раз на 8 або 12 годин. Це важливо при болях у м’язах, оскільки лікування зазвичай триває довше. Тривала дія Налгезіну® забезпечує безболісний сон, сприяючи повноцінному нічному відпочинку.

протизапальну дію

Він також має протизапальну дію.

Звичайна доза становить 1 таблетку кожні 8-12 годин. У разі сильного болю і при відсутності протипоказнь можна почати з прийому подвійної дози – 2 таблетки Налгезіну® одночасно або з інтервалом в одну годину. Через 8-12 годин продовжити лікування по 1 таблетці. Перед застосуванням лікарського засобу, проконсультуйтесь з лікарем.

Більш детальну інформацію про Налгезін® S можна знайти тут.

НАЛГЕЗІН®

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.