Від гострого до хронічного болю

Ефективне знеболення покращує якість життя. Якщо вчасно не лікувати біль, він може перейти в хронічну форму.

Коли гострий біль переходить у хронічний?

Хронічний біль спричиняє страждання і призводить до численних наслідків, яких іноді можна уникнути.

AЯкщо ми відкладаємо лікування болю надовго, ми ризикуємо тим, що у нас може розвинутись хронічний біль, який важче піддається лікуванню, ніж гострий. Хронічний біль часто заважає людям працювати, що призводить до зниження доходу і занепокоєння про майбутнє. Питання про те, коли біль стає хронічним, є дещо суперечливим. Більшість експертів вважають, що хронічний біль триває від 3 до 6 місяців, в той час як інші стверджують, що цей період більше схожий на 12 місяців. Іноді для того, щоб виявити біль і усунути його причину, потрібно кілька місяців. Фантомний біль – найбільш яскравий приклад того, що біль не зникає, навіть якщо усунути його органічну причину; в цьому випадку пацієнт, якому ампутували кінцівку, продовжує відчувати біль. Останнім часом хронічний біль все менше і менше визначають з точки зору часу і все більше і більше як тип болю, який триває довше, ніж очікувалося..

Читайте також Розуміння болю

Біль впливає на якість життя

Хронічний біль віддаляє людей від сім’ї та друзів, змушуючи їх замикатися у своїй шкаралупі та занурюватися в депресію, розчарування та озлобленість. У такому випадку ми говоримо, що захворіло не тільки тіло, а й душа.

Біль впливає на сон людини, підвищує втомлюваність, знижує фізичну активність і погіршує харчові звички. Все це призводить до ослаблення імунної системи, погіршення фізичного та психічного здоров’я, а отже, зниження якості життя. Можна з впевненістю сказати, що хронічний біль – це ще й економічна та соціальна проблема, яка впливає на людину в цілому.

Читайте також Чому важливо вчасно сказати болю «НІ»

Цікавий факт

Наукові дані свідчать, що 19% європейців страждають від хронічного болю.

Якщо ми відкладаємо лікування болю надовго, ми ризикуємо тим, що у нас може розвинутись хронічний біль, який важче піддається лікуванню, ніж гострий.

Хронічний біль часто заважає людям працювати, що призводить до зниження доходу і занепокоєння про майбутнє.

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.