Біль у суглобах, викликаний віковими змінами

Знос суглобів здебільшого викликає біль у великих суглобах, що несуть навантаження, наприклад, у тазостегнових і колінних. Такі зміни також призводять до болю в спині. Іноді біль у суглобі викликаний дегенеративними змінами поза суглобом у навколосуглобовій тканині.

Ці проблеми можна визначити по болю в м’язових сухожиллях, прикріплених до стегнової кістки, плечей і м’язах, прикріплених до ліктя, який часто виникає в результаті робочого або спортивного навантаження. Цей тип болю відрізняється від болю, викликаного запаленням. Коли суглоб зношений (артроз), цей тип болю виникає тільки під час руху; в стані спокою він зменшується або зникає. Запалений суглоб болить навіть у стані спокою, а під час руху біль тільки посилюється; часто він теплий на дотик.

Запалення суглобів зазвичай призводить до сильного болю.

Як полегшити біль у суглобах?

У разі слабкого або помірного болю рекомендуються фізичні вправи , які зміцнюють всі групи м’язів і покращують стан серцево-судинної системи. Це також підходить для запалених суглобів. Якщо у вас надмірна вага і ви страждаєте на артроз тазостегнового або колінного суглоба, бажано схуднути , оскільки це зменшить біль у суглобах. У деяких випадках, наприклад, при розхитаних колінних суглобах, можна використовувати еластичні шини (ортези), оскільки вони покращують стабільність суглоба.При запущених пошкодженнях особиста гігієна та певні спеціальні пристосування для розчісування, відкривання пляшок, застібання ґудзиків, вдягання взуття тощо можуть допомогти вам у виконанні повсякденних справ. На короткий час можна полегшити біль, охолоджуючи уражене місце кілька разів на день за допомогою охолоджуючого гелю в пакетику (кріопакеті). Також слід змінити свій раціон харчування – обмежити вживання ненасичених жирів, уникати продуктів, що викликають алергічні реакції, вживати їжу з низьким глікемічним індексом (м’ясо птиці, морську рибу, свіжі фрукти, овочі) тощо.

Без знеболювальних препаратів не обійтися

Нестероїдних протизапальних засобів достатньо для полегшення слабкого болю, але у випадку сильного болю потрібне комплексне лікування. Цей вид лікарських засобів дещо зменшує біль у запалених суглобах при ревматоїдному артриті, але все ж таки цього недостатньо для того, щоб суттєво покращити якість життя. Для цього потрібні лікарські засоби, які впливають на імунну систему, що суттєво зменшує або навіть усуває запалення.

Читайте також Важливість протизапальної дії

Знос суглобів здебільшого викликає біль у великих суглобах, що несуть навантаження, наприклад, у тазостегнових і колінних. Такі зміни також призводять до болю в спині.

У разі слабкого або помірного болю рекомендуються фізичні вправи, які зміцнюють всі групи м’язів і покращують стан серцево-судинної системи. Це також підходить для запалених суглобів.

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.