Важливість протизапальної дії

Для зняття болю потрібно обрати ефективний препарат, тобто такий, який діє досить довго і має якомога менше побічних ефектів. Бажано, щоб він не тільки знімав біль, але й усував причину болю.

Чи маємо ми лише зняти біль, чи також усунути його причину?

Існує багато різних лікарських засобів з різними механізмами дії для зняття болю. Деякі з них забезпечують ефективне знеболення, але не лікують причину болю. Нестероїдні протизапальні засоби, до яких також відноситься напроксен, мають різноманітну дію – вони знімають біль, мають протизапальну дію, знижують температуру тіла і пригнічують згортання крові.Оскільки вони пригнічують утворення простагландинів (сполук, що відповідають за запалення і біль), вони також усувають причину болю в разі запальної реакції. Сюди відносяться запальні ревматичні захворювання, які необхідно лікувати, інакше виникають незворотні пошкодження.

Важливим є прийом ліків протягом достатнього періоду часу, або до тих пір, поки запалення не вщухне.

Якщо припинити прийом ліків, як тільки ваш стан трохи покращиться, це все одно, що загасити полум’я, не прибравши вугілля, яке може знову розгорітися. Біль може повторитися, якщо ви перестанете приймати ліки. Тому, звичайно, потрібно найперше шукати першопричину болю.

Читайте також Що таке нестероїдні протизапальні засоби?

Швидка та тривала дія

При певних видах болю, наприклад, при головному болю, ми всі хочемо швидкого початку дії. Коли ліки починають діяти і головний біль зникає, він навряд чи з’явиться знову через кілька годин, коли дія ліків закінчиться. Відповідними варіантами лікування є нестероїдні протизапальні засоби, які мають швидкий початок дії. Інші види болю, наприклад, біль у спині, травми або менструальний біль, зазвичай тривають довше, тому вам слід приймати ліки з тривалою дією, щоб уникнути частого прийому.

Напроксен має протизапальну дію з швидким початком і тривалою ефективністю, що є однією з його переваг над іншими нестероїдними протизапальними засобами, або парацетамолом.

Важливим є прийом ліків протягом достатнього періоду часу, або до тих пір, поки запалення не вщухне

Напроксен має протизапальну дію з швидким початком і тривалою ефективністю, що є однією з його переваг над іншими нестероїдними протизапальними засобами, або парацетамолом.

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.