Більшість жінок терплять це щомісяця

Жінки, які страждають від болісних менструацій (дисменореї), щомісяця переживають своєрідні міні-пологи. Ті ж речовини, що утворюються під час пологів, утворюються і під час місячних, що викликає скорочення матки і призводить до спазмів внизу живота

Більшість жінок відчувають біль перед або під час менструації. Він часто пов’язаний з рясною кровотечею, викликаною посиленим припливом крові через шийку матки. Приблизно у 50% жінок біль настільки сильний, що заважає їм ходити на навчання або роботу, що робить знеболення ще більш актуальним.

Як полегшити менструальні болі?

Тепло, зазвичай, допомагає полегшити біль, швидше за все, тому що воно сприяє розширенню судин матки. Одним з найпоширеніших рішень є вживання гарячих напоїв , наприклад, трав’яного чаю.

Жінки відзначають, що стрес посилює менструальний біль

Особливо корисним є чай з лимонної меліси, оскільки він допомагає заспокоїти спазми і полегшує кровообіг. Менструальний біль також можна попередити та полегшити за допомогою правильного харчування. Потрібно уникати молока і молочних продуктів, білого цукру, білого борошна, смаженої їжі і стимуляторів, таких як кава. Рекомендується їсти багато фруктів, овочів, горіхів та вівса. Споживання ненасичених омега-3 жирних кислот у вигляді харчових добавок, таких як магній, цинк, вітаміни Е і В1, також може допомогти.

Виключення вживання алкоголю також може бути корисним для зменшення менструальної кровотечі, оскільки алкоголь може зменшити кількість тромбоцитів, які відіграють роль у згортанні крові. Слід абсолютно уникати використання ацетилсаліцилової кислоти, оскільки вона блокує утворення еритроцитів.

Менструальні цикли при більшому стресі призводили до більш вираженого відчуття болю. Рекомендовано боротися зі стресом протягом місяця за допомогою регулярних фізичних вправ. Акупунктура та ароматерапія також можуть бути корисними для полегшення болісних менструацій та стресових ситуацій. Заспокійливі мазі (наприклад, шавлія або лаванда) можна використовувати для м’якого масажу живота.

Зазвичай жінкам рекомендують приймати 1-2 (у разі потреби) знеболювальних препарати або нестероїдні протизапальні засоби в кожному менструальному циклі, що також допоможе заспокоїти запалення. Цей подвійний ефект від НПЗЗ (нестроїдні протизапальні засоби) є дуже корисним, оскільки під час менструації рівень гормонів знижується, внаслідок чого кровоносні судини звужуються і вивільняють крихітні молекули, які є характерними для запальної реакції. Серед них найважливішими речовинами є простагландини, оскільки саме вони відповідають за спазми. 

Читайте також Важливість протизапальної дії

Відвідування гінеколога необхідне у разі сильної менструальної кровотечі

Часто жінка не може самостійно впоратися з сильною менструальною кровотечею. Відвідування гінеколога необхідне для того, щоб виявити справжню причину і призначити правильне лікування. Це важливо, оскільки сильні менструальні кровотечі часто пов’язані з анемією. У разі сильного болю і сильної кровотечі гінеколог проведе повне гінекологічне обстеження з УЗД і спробує визначити причину.

Болісна менструація може бути первинною або вторинною; в першому випадку причини немає, а в другому – може бути виявлено джерело болю. Найпоширенішою причиною є ендометріоз, міома, запальні зміни або вплив внутрішньоматкової спіралі, що містить мідь. Кровотеча або спазми між двома менструаціями також можуть свідчити про інші проблеми, тому необхідний візит до гінеколога.

При сильних менструальних кровотечах не рекомендується приймати душ і гарячі ванни, оскільки вони розширюють маткові вени і тим самим прискорюють кровотечу. У таких випадках рекомендуються холодні компреси, оскільки вони зменшують кровообіг матки, що в свою чергу зменшує кровотечу.

Читайте також Чому важливо вчасно сказати болю «НІ»

Тепло, зазвичай, допомагає полегшити біль, швидше за все, тому що воно сприяє розширенню судин матки. Одним з найпоширеніших рішень є вживання гарячих напоїв, наприклад, трав’яного чаю.

Жінки відзначають, що стрес посилює менструальний біль.

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.