Види ревматизму

Ревматизм може призвести до більшої або меншої скутості м’язів тіла і зниження рухливості, внаслідок чого суглоби часто набрякають і болять. Більшість пацієнтів скаржаться на відчуття роздирання або поколювання, або біль, який зазвичай викликаний дегенеративними змінами в суглобах, а також запаленням.

Ревматичні захворювання, як правило, є дегенеративними захворюваннями, що супроводжуються запальними, метаболічними та позасуглобовими ревматичними захворюваннями.

АРТРОЗ

Артроз є найбільш частим ревматичним захворюванням, внаслідок якого відбувається поступова деградація хряща, що призводить до зношування суглоба. Зазвичай він вражає кисті рук і хребет, особливо нижню частину спини і шию.

Зазвичай це наслідок старіння, хоча зміни також можуть відбуватися через неправильну поставу, інтенсивні фізичні вправи або проблеми, пов’язані з роботою, надмірну вагу, що може спричинити навантаження на суглоби, тим самим зношуючи їх. Рекомендується уникати зайвого навантаження на і без того слабкі суглоби, а також знизити масу тіла.

АРТРИТ

Артрит – запальне ревматичне захворювання, яке найчастіше вражає людей у віці від 30 до 50 років. Воно характеризується набряком в уражених суглобах, що супроводжується болем, чутливістю і скутістю м’язів, особливо вранці. Уражений суглоб зазвичай гарячий на дотик, а шкіра над ним стає почервонілою. З часом суглоб може стати повністю нерухомим.

Генетика та погіршення імунної системи відіграють важливу роль у виникненні цього захворювання. Зазвичай воно починається з пальців рук і ніг, пізніше поширюється на гомілковостопний суглоб, коліна, лікті та зап’ястя. Його можна полегшити за допомогою протизапальних лікарських засобів, які допомагають полегшити біль і зменшити запалення, в той же час захищаючи уражений суглоб і сповільнюючи прогресування захворювання.

ПОДАГРА

Подагра – це метаболічне ревматичне захворювання, при якому кристали сечової кислоти накопичуються в суглобах, викликаючи сильний біль. Потім суглоби заповнюються набряками і потовщенням тканин.

ПОЗАСУГЛОБОВІ РЕВМАТИЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

До позасуглобових захворювань відносяться запалення м’язів, сухожиль і зв’язок. «Тенісний лікоть» – це також форма запалення сухожиль, з якою стикаються багато спортсменів.

Біль завжди свідчить про те, що щось не так. Вам необхідно звернутися до лікаря, якщо біль у суглобах триває протягом декількох тижнів або навіть місяців, ускладнює ходьбу, присутній навіть у спокої і порушує ваш сон, якщо одна з ваших кінцівок набрякла, почервоніла або якщо ви відчуваєте печіння, поколювання або подібні симптоми.

Читайте також Важливість протизапальної дії

Артроз є найбільш частим ревматичним захворюванням, внаслідок якого відбувається поступова деградація хряща, що призводить до зношування суглоба. Зазвичай він вражає кисті рук і хребет, особливо нижню частину спини і шию.

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.