Зубний біль може бути серйозним сигналом

Зубний біль відноситься до категорії сильного болю. Його навіть можна порівняти з гострим станом при каменях у жовчному міхурі. І хоча страх перед болем є найпоширенішою причиною несвоєчасного звернення до стоматолога, відкладання такого візиту може призвести до набагато гірших наслідків.

Найпоширенішою причиною зубного болю є запалення зубного нерва через карієс. Біль іноді зникає або з’являється і зникає через певні проміжки часу. Зазвичай це означає, що карієс наближається до нерва. Саме через проміжки, коли біль відсутній, люди відкладають візит до стоматолога. Якщо його вчасно не виявити, карієс руйнує зуб до такої міри, що бактерії досягають нерва і викликають запалення.

Як і при будь-якому іншому типі запалення, воно викликає набряк і призводить до сильного болю, який починається з відчуття поколювання.

Коли біль все ще терпимий, або виникає вночі чи на вихідних, можна спробувати полегшити його за допомогою домашніх засобів. Вважається, що певну користь може принести гвоздика, а також прикладання скибочок картоплі до хворого зуба або холодного компресу на щоку тощо. Саме таке розмаїття домашніх засобів і свідчить про відсутність реальної ефективності. Звичайно, зрозуміло, що ви можете спробувати все, що потенційно може бути корисним, оскільки до отримання професійної допомоги зазвичай проходить досить багато часу.

KЯкщо ви відчуваєте зубний біль вночі, а поруч немає стоматолога, найбільше вам допоможуть анальгетики та НПЗЗ. (нестероїдний протизапальний засіб).Це полегшить Вам подальший візит до стоматолога, який усуне причину болю. Оскільки ці ліки знімають біль і зменшують запалення, вони рекомендуються не тільки при зубному болю, але і при різних видах травм і стоматологічних операціях. Вони дуже ефективні вже при одноразовому прийомі.

Читайте також Важливість протизапальної дії

При сильному гострому запаленні, особливо якщо воно зачіпає кілька зубів, знеболювальні препарати не допоможуть, саме тому потрібно звертатися до стоматолога, навіть вночі.

Найпоширенішою причиною зубного болю є запалення зубного нерва через карієс.

Біль іноді зникає або з’являється і зникає через певні проміжки часу. Зазвичай це означає, що карієс наближається до нерва. Саме через проміжки, коли біль відсутній, люди відкладають візит до стоматолога.

Біль — це неприємність.

Навіщо чекати поки біль стане нестерпним?

Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Детальніше Купити
Налгезін® — Скажи болю “НІ” вчасно!

Зрозумійте свій біль

Повідомлення
Перед використанням ознайомтеся з інструкцією із застосування препарату. Для отримання додаткової інформації щодо можливих ризиків або побічних ефектів, зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ НА ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ. РП: 8938/01/01 ВІД 09.08.2013.
ВИРОБНИК: КРКА, Д. Д. НОВО МЕСТО, ШМАР’ЄШКА ЦЕСТА, 6, 8501 СЛОВЕНІЯ.